קנייה בטוחה

סלתק חייות קניה אחרתלמה סלתק קנייה בטוחה?
אתר סלתק הינו אתר סחר אלקטרוני מתקדם המשתמש במיטב המערכות לאבטחת מידע ולשמירה על הפרטיות.
העסקאות המתבצעות באתר מוצפנות ומאובטחות בטכנולוגיית PCI, המאושרת ע"י חברות האשראי.
בטכנולוגיה זו מוצפן ומעורבל בצופן מיוחד המידע בדבר פרטי החיוב של הלקוח, בסיסי המידע מופרדים פיזית ולא ניתן להגיע דרך האינטרנט למידע הרגיש באתר, המוגן על ידי קירות אש חיצוניים ופנימיים ואמצעי אבטחה משוכללים נוספים. כמו כן צוות האתר דואג לעדכן ולשכלל כל הזמן את מערכות האבטחה והגנת המידע בהתאם לתקני האבטחה המחמירים.
כל פרטי האשראי נמחקים מהמערכת באופן אוטומטי לאחר שבוע ימים או מיד לאחר אספקת המוצר.

 

אתר סלתק פועל ע"פ הכללים הדרושים לניהול מאגר מידע רשום ומתחייב לא לעשות שימוש מסחרי או אחר בפרטיך האישיים.
כמו כן הנהלת האתר מתחייבת לא להעביר שום פרט שכזה לשום גורם מעבר למבצעי המכירות באתר וגם זאת במערכת פנימית מאובטחת ומוצפנת

אתר סלתק מהווה כמתווך בין קהל הגולשים לבין מיטב החברות, בתי העסק, והמוצרים המובחרים בישראל. החברה מקפידה כי ספקיה יפרסמו מידע אמין, יעניקו שירות ברמה גבוהה, יעמדו בתנאי האספקה והאחריות, וימלאו אחר תנאי האתר המחמירים. החברה מקפידה על זכויות הרוכשים באתר, ומעמידה מחלקת שירות לקוחות על מנת לסייע לך במקרה של אי עמידת הספק בהתחייבויותיו.

לידיעתך:
אם למרות כל הצעדים המתקדמים שפורטו לעיל יתרחש שימוש לרעה בכרטיס האשראי, חייבת חברת כרטיס האשראי להחזיר ללקוח את מלוא סכום העיסקה תוך 30 יום על פי חוק במדינת ישראל.
 
במידה ויש לכם שאלות נוספות בנושא אבטחת המידע של האתר או הקנייה הבטוחה אצלנו צרו איתנו קשר איתנו במייל - cell-tec@cell-tec.co.il